Zhlédnuto:8690x

Délka:2:47

Diskutovanost:7

Hodnoceni1151

Cometa Fusion v bukové pažbě

Firma COMETA se pyšní sto let starou tradicí ve výrobě kvalitních vzduchových zbraní. Vzduchové zbraně Cometa jsou známé po celém světě. Začátky výroby se datují do 19. století přesněji do roku 1874. Firma Carabinas Cometa, S.A. si především zakládá na rodinné tradici a tudíž na výrobě přímo ve Španělsku, kde pod pečlivou kontrolou vznikají zejména ty nejduležitější komponenty vzduchovek. Dalším specifikem je individuální kontrola každé zbraně. Všechny vzduchovky jsou kusově testovány a kalibrovány.

Dnes Vám představíme nejvyšší model značky COMETA a to Fusion. Tento model se vyrábí v klasické bukové pažbě, nebo v kvalitnější ořechové pažbě a v neposlední řadě v bukové pažbě s černým lakem. Pažby jsou velice kvalitní a mají na sobě pěkné rytí. Výhodou těchto pažeb je to, že jsou univerzální a tudíž je může použít, jak levák, tak pravák.

Tento model má drážkovanou hlaveň, nastavitelnou spoušť co do pozice, tak odporu. Vzduchovka má automatickou pojistku, kterou před samotným výstřelem je zapotřebí odjistit. Odjištění je velice jednoduché a to zamáčknutím.
Konec pažby je opatřen anti-vibrační gumovou botkou, která snižuje zpětný ráz do ramene. Mezi přednosti této vzduchovky patří zejména její jednoduchost a spolehlivost.

Praktická zkušenost: Zbraň není vybavena optickými mířidli, jelikož díky výkonu a přesnosti je tento model předurčen pro střelbu na vzdálenější cíle. Proto doporučujeme zakoupit puškohled, který nám tuto střelbu umožní. Tato vzduchovka je vybavena 11mm rybinou, takže montáž puškohledu je zcela jednoduchá. Je vhodná i pro ženy, jelikož její váha je dostatečně nízká a nezatěžuje ruku.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16536x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 15935x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29546x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18631x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24115x