Zhlédnuto:8763x

Délka:1:57

Diskutovanost:7

Hodnoceni1099

Umarex SA 177

Dnes si představíme repliku známé "hranaté" zbraně Glock. Tato pistole má polymerové tělo stejně jako originál, ale vnitřní mechanizmy jsou ze slitiny kovu a  má kovový závěr. Tato pistole je poháněna CO2 bombičkou. Tato bombička se vkládá do pažbičky. Kovový zásobník je na ocelové 4,5mm BB broky a je umístěn v pažbičce. Zbraň má weaver lištu 22mm pod hlavní a díky tomu můžeme na zbraň uchytit například taktickou svítilnu, nebo laser. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění zbraně, proti náhodnému výstřelu.

U této pistole nemusíme při prvním výstřelu kohoutek natahovat, což je výhodné pro rychlou střelbu. Pistole je vybavena systémem BlowBack. Tento systém zajišťuje pohyb závěru při střelbě a to dodává realistický pocit jako u ostrého modelu.

Obsah balení:


  • Umarex SA 177

  • zásobník

  • návod


Praktická zkušenost:
Tato zbraň je jedna z mála replik světoznámého Glocku. Je to jedinečný model pro milovníky ostrých rysů s kovovým závěrem a kovovým zásobníkem až na 19ks BB broků. Díky velké kapacitě zásobníku si můžete střelbu opravdu vychutnat bez nutnosti stálého přebíjení. Zbraň je vybavena světlovodnými mířidly Tru-Glo, což usnadňuje míření. Systém pohybu závěru Blow-Back umocňuje požitek při střelbě. Weaver lišta 22mm pro upevnění svítilny či jíného taktického zaměřovače je také velice praktická. Dobré držení i ve větší dlani. Za danou cenu velmi povedený model.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16745x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16199x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29820x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18891x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24363x