Zhlédnuto:10991x

Délka:2:42

Diskutovanost:7

Hodnoceni1128

Cometa Fenix 400 Star

Firma COMETA se pyšní sto let starou tradicí ve výrobě kvalitních vzduchových zbraní. Vzduchové zbraně Cometa jsou známé po celém světě. Začátky výroby se datují do 19. století přesněji do roku 1874. Firma Carabinas Cometa, S.A. si především zakládá na rodinné tradici a tudíž na výrobě přímo ve Španělsku, kde pod pečlivou kontrolou vznikají zejména ty nejduležitější komponenty vzduchovek. Dalším specifikem je individuální kontrola každé zbraně. Všechny vzduchovky jsou kusově testovány a kalibrovány.

Na videu můžete vidět jeden z nejprodávanějších modelů této značky a to Fenix 400 Star. Tento model má drážkovanou hlaveň, nastavitelnou spoušť co do pozice, tak odporu. Pěkným detailem u této zbraně je nastavitelná lícnice, která usnadňuje střelci najít si tu správnou polohu. Vzduchovka ma automatickou pojistku, kterou před samotným výstřelem je zapotřebí odjistit. Pažba FENIX 400 Star je vyrobena z kvalitního bukového dřeva a je univerzální jak pro praváka, tak i pro leváka. Na videu můžeme také vidět velice pěkné rytí. Konec pažby je opatřen gumovou botkou, která snižuje zpětný ráz do ramene. Mezi přednosti této vzduchovky patří zejména její jednoduchost a spolehlivost.

Praktická zkušenost:
při střílení se nám na vzduchovce líbila optická vlákna, která opravdu usnadní míření i v horších podmínkách. Tuto vzduchovku určitě doporučujeme osadit puškohledem. Fenix 400 Star je vybaven 11mm rybinou. Celkový dojem z této vzduchovky je velice dobrý. Je vhodná i pro ženy, jelikož její váha je dostatečně nízká a nezatěžuje ruku.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16032x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 15415x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 28923x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18052x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 23501x