Zhlédnuto:15679x

Délka:1:55

Diskutovanost:100

Hodnoceni1207

CZ 200S Colour

České větrovky CZ 200 jsou výsledkem spolupráce České zbrojovky s respektovanou anglickou firmou Air Arms, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto zbraní. Tyto atraktivní, ergonomicky přívětivé a špičkově zpracované zbraně vynikají velkým střeleckým komfortem a vysokou přesností. Důležitým faktem je to, že větrovky CZ 200 konstrukčně vyhovují pravidlům ISSF, což z nichž činí plnohodnotné sportovní zbraně. Jsou však vhodné i pro rekreační střelbu a v případě modelů s výkonem do 16 J též pro hubení drobných škůdců.


U modelu CZ 200 S Colour jde o velmi populární model větrovky. Nový dynamický design barevné pažby z vrstveného dřeva je určen pro všechny zájmové skupiny střelců. Tento model vychází z oblíbeného celopažbeného provedení a zachovává si všechny vynikající vlastnosti základních provedení.


K větrovkám České zbrojovky si můžete obstarat bohaté příslušenství včetně 5-ti ranného nabíjecího mechanismu, nebo 10-ti ranného nabíjecího disku. Pro střelce, kteří nemají možnost pravidelného plnění kontejnerů stlačeným vzduchem je výhodná možnost dokoupení náhradních kontejnerů nebo pumpy, se kterou lze stlačený vzduch doplňovat i v místech, kde není k dispozici žádný zdroj energie.

Praktická zkušenost: Při testovacích střelbách jsme si velice chválili kompaktní velikost této zbraně a také její váhu, která je přesně 2,9Kg, což je velice málo. V balení naleznete i napouštěcí adapter a vypouštěcí zařízení vzduchového kontejneru. Tyto zbraně se vyznačují vysokou přesností, rovnoměrnou rychlostí střel a minimálním zpětným rázem. Takové vlastnosti ocení jak zkušení střelci, tak střelci mladí a začínající.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16638x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16041x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29671x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18751x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24239x